Tapicerstwo rożne

Potrafię zrealizować każdy Twój pomysł na nietypową tapicerkę

Duże doświadczenie w realizacji różnorodnych zleceń i dostęp do profesjonalnych materiałów sprawiają, że mogę wykonać każdy rodzaj tapicerki o dowolnym przeznaczeniu – włącznie z jej zaprojektowaniem. Jeśli zgłosisz się do mnie z nietypowym pomysłem, ustalimy, jaka ma być funkcja obicia tapicerskiego, pomogę Ci także w wyborze materiału, a nawet w pomiarach miejsca (ze względu na możliwość dojazdu, polecam usługi tapicerskie zwłaszcza Klientom z Warszawy i okolic). Przed realizacją zlecenia wykonam także projekt, abyś wiedział, jak będzie wyglądać gotowy produkt.

Oferta usług tapicerskich skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Jeśli na co dzień realizujesz projekty dla swoich klientów – np. dekorujesz wnętrza, odnawiasz stare samochody albo  wykonujesz meble na wymiar – dzięki współpracy ze mną, możesz wzbogacić swoją ofertę.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Polityka prywatności.