Renowacja mebli

Przywracam idealny wygląd Twoim ulubionym meblom

Tapicerowane meble mają duszę. Nic dziwnego, że tak trudno jest się nam rozstać z ulubionym fotelem czy kompletem wypoczynkowym – wyrzucić go i wymienić na nowy. Dlatego, zamiast szukać nowego mebla – powierz mi naprawę swojego ulubionego fotela, kanapy czy sofy.

Oferta Renowacji mebli dotyczy przede wszystkim Klientów z Warszawy. W mojej pracowni zajmuję się renowacją tapicerki mebli zarówno nowoczesnych, jak i antyków. W przypadku mebli nowoczesnych wymiana obić przedłuża życie mebla, pozwala także przystosować go do zmieniającego się wystroju wnętrza (domu, mieszkania lub biura). Odnawiając meble sprzed 1945 roku dbam natomiast o to, by jak najbardziej upodobnić nowe obicia do pierwotnego wyglądu mebla.

Dysponuję szeroką gamą różnych materiałów obiciowych – od skaju i materiałów skóropodobnych po wysokiej jakości plusz – w pełnej palecie kolorów. Zwracam także uwagę na detale: sposób łączenia tapicerki i elementy dekoracyjne. Dzięki temu meble po renowacji wyglądają dokładnie tak, jak tego oczekujesz i odzyskują efektowny wygląd.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Polityka prywatności.